جراح بینی تبریز

جراح بینی تبریز : برای هر متقاضی جراحی بینی مهم است که فرم بینی بعد از جراحی بینی به چه صورت است ، به همین دلیل باید بهترین جراح بینی را انتخاب کنند.

برخی از افراد به دنبال جراح بینی در شهر خود هستند ولی برخی دیگر به دنبال جراح بینی ماهر هستند.

افرادی که مهارت جراح بینی برایشان اهمیت بیشتری دارد به این درک رسیده اند که در جراحی بینی ، مهارت جراح بینی مهم تر است و حتی برای فرم بینی زیباتر می توانند یک مسافرت دو الی سه روزه داشته باشند.

اگر جراحی بینی به درستی انجام نشود و از فرم بینی راضی نباشید تا یک سال نمی توانید جراحی ترمیمی بینی  انجام دهید و در طی آن یک سال نظرات منفی بسیاری خواهید شنید که در روحیه تان تاثیرگذار خواهد بود.

بنابراین برای انجام جراحی بینی اولویت اول تان انتخاب جراح بینی ماهر باشد.

 

جراح بینی تبریز

انتخاب جراح بینی

بهترین راه برای انتخاب جراح بینی پرسش و جو از افرادی است که جراحی بینی یا رینوپلاستی انجام داده اند.

مشورت با افراد با تجربه در هر زمینه صد در صد منفعت دارد به همین دلیل افرادی که جراحی بینی انجام داده اند بیشتر از افرادی که برای بار اول اقدام به جراحی بینی می کنند، تجربه دارند و مشورت با آن ها می تواند در انتخاب جراح بینی کمک تان کند.

اگر تمایلی به مشورت گرفتن ندارید و ترجیح می دهید خودتان در ارتباط با جراحان بینی تحقیق کنید ، بهترین راه جستجو در مروگرهای اینترنتی است.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی در اینترنت اطلاعات مفیدی را می توان کسب کرد و با مراجعه به سایت جراح بینی می توانید اطلاعات تحصیلی و میزان مهارت او را مشاهده کنید.

بهترین راه برای پی بردن به میزان مهارت جراح بینی مراجعه به مطب او و مشاهده نمونه کارهایش است.

دقت داشته باشید که انتخاب جراح بینی مهم ترین اقدامی است که قبل از جراحی بینی باید انجام دهید و همانطور که گفته شد ، عدم انتخاب جراح بینی ماهر منجربه بروز عوارض و نارضایتی از فرم بینی می شود.

نارضایتی از نتیجه جراحی بینی نیز منجربه انجام جراحی ترمیمی بینی می شود.

بنابراین می توانید برای انتخاب جراح بینی می توانید لیستی تهیه کنید و چند جراح بینی را کاندید قرار دهید ، سپس به سایت و مطب جراحان بینی سر بزنید و اطلاعاتی که کمکتان می کند را به دست آورید.

برای انتخاب جراح بینی عجله به خرج ندهید و با صبر و حوصله کافی تحقیقات خود را شروع کنید تا در پایان ، جراح بینی خوبی را انتخاب کنید.

 

جراح بینی تبریز

ویژگی های جراح بینی

 • صبور و با حوصله باشد تا تمام سوالات بیمار را به خوبی پاسخ دهد و تمام نکات قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید.
 • تکنیک های به روز جراحی بینی را بداند و به آن ها تسلط داشته باشد.
 • خوش برخورد بودن نیز مهم است زیرا موجب کاهش استرس بیمار می شود.
 • با استانداردهای زیبایی آشنا بوده و آن ها با جراحی بینی تلفیق کند.
 • به سلامت بیمار اهمیت بدهد و تمام آزمایشات مورد نیاز را برای او تجوز کند.

اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی

به منظور داشتن یک عمل جراحی بینی ایمن و دریافت بهترین نتیجه از عمل بینی ، لازم است اقداماتی را قبل و بعد از عمل بینی انجام دهید.

انجام این کارها و رعایت توصیه هایی که جراح بینی به شما می کند در تسریع روند بهبودتان تاثیر بسیاری می گذارد.

 

جراح بینی تبریز

 

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی

 1. به مدت دو هفته قبل از عمل جراحی بینی از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات خودداری کنید.
 2. به مدت ۶ الی ۸ ساعت چیزی میل نکنید.
 3. آزمایشات لازم را انجام داده و به جراح بینی خود نشان دهید.
 4. در صورت داشتن سابقه بیماری حاد یا مصرف داروهای خاص، جراح زیبایی بینی خود را در جریان بگذارید.
 5. از مصرف داروهایی مانند آسپرین و بروفن که موجب انعقاد خون می شود اجتناب کنید.
 6. و غیره.

 

 

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بینی

 1. به مدت دو هفته بعد از عمل بینی از مصرف دخانیات خودداری نمایید.
 2. از کمپرس سرد به مدت ۷۲ ساعت به منظور کاهش ورم، بر روی بینی و اطراف چشم استفاده کنید.
 3. برای تسکین درد، مسکن هایی که توسط جراح بینی برای تان تجویز شده را مصرف نمایید.

طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی

لازم است تا افراد به مدت ۱ هفته بعد از جراحی بینی به صورت طاقباز و به پشت بخوابند. همین امر موجب می شود تا شب اول برای بیماران و به ویژه افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند نسبتاً سخت سپری شود. دلیل خوابیدن به پشت این است که در این موقعیت تنفس راحت تر صورت می گیرد.

همچنین هنگام خوابیدن زیر سرتان دو بالشت بگذارید با این کار سر بلندتر از سطح بدن قرار می گیرد. در چنین شرایطی تورم و کبودی سریع تر فروکش کرده و از ایجاد شدن لخته های خون جلوگیری به عمل می آید.

برای پیشگیری از غلت زدن در هنگام خواب و به دنبال آن تحت فشار قرار گرفتن بینی می توانید در اطراف خود چند بالشت قرار دهید.

 

 

خندیدن و خمیازه کشیدن بعد از جراحی بینی

توصیه دکتر حمیرا رشدی ، جراح بینی تبریز به افراد این است که تا حد ممکن خنده های خود را کنترل نموده و از خندیدن شدید خودداری نمایند. نوک بینی حین خندیدن به سمت پایین متمایل شده و همچنین پره ها یا همان سوراخ های بینی به سمت اطراف کش می آیند. در چنین شرایطی غضروف ها و استخوان های بینی که هنوز در موقعیت جدید خود به خوبی تثبیت و فیکس نشده اند از جای خود حرکت کرده و این امر نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار می دهد.

علاوه بر آن این امکان وجود دارد که بخیه ها زودتر از زمان مقرر باز شده و در نتیجه برش های جراحی به درستی جوش نخورند. در این صورت ممکن است زخم ها عفونت نموده و مشکلات عدیده ای برای فرد به وجود آید.

اما خمیازه پس از عمل بینی کمی متفاوت است. خمیازه کشیدن که عملی کاملاً غیر ارادای بوده و موجب درگیری سوراخ های بینی و عضلات صورت می شود بر روی نتیجه جراحی تاثیر چندانی ندارد. با این حال توصیه می شود که خمیازه کشیدن های خود را کنترل نمایید.

چسب زدن به بینی بعد از عمل جراحی بینی

چسب زدن به کاهش تورم بینی و بهتر فرم گرفتن بینی کمک می کند.

در دو هفته اول بعد از عمل بینی ، چسب زدن هم به روی فرم بینی و هم ورم بینی اثر گذار است.

ولی پس از گذشت دو هفته، فقط بر روی ورم بینی تاثیر می گذارد.

بنابراین چنانچه تمایل دارید ورم بینی سریع تر رفع شود، به چسب زدن بینی بعد از دو هفته ادامه دهید، هرچند در صورت چسب نزدن به بینی اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.

همچنین شما می توانید، فقط شب ها بر روی بینی خود چسب زده و روزها چسب را بردارید.

زدن چسب بر روی بینی نوعی اعلام هشدار و خطر به اطرافیان است.

افراد با دیدن چسب بر روی بینی شما، متوجه می شوند که شما عمل بینی انجام داده اید و به همین خاطر از انجام کارهایی که باعث آسیب رساندن به بینی شما می شود مانند ضربه زدن، خودداری می کنند.

معمولاً چسب بینی را بعد از دو ماه از روی بینی برمی دارند ولی در صورتی که ورم بینی بهبود نیافته باشد می توان دوباره بر روی بینی چسب زد.

روش استفاده صحیح از چسب بینی را در همین سایت می توانید مطالعه نمایید.

 

 

سوالات رایج جراحی بینی

بسیاری از افراد در هنگام مراجعه به دکتر حمیرا رشدی ، جراح بینی تبریز به دلیل نگرانی هایی که در رابطه با فرم بینی، رضایت بخش بودن یا نبودن نتیجه جراحی بینی، ترس از بیهوشی و غیره دارند سوالات متداولی را از ایشان می پرسند که در ادامه به طرح تعدادی از آن ها پرداخته ایم.

آیا می توان بینی را شبیه به یک عکس جراحی کرد؟

باید بگوییم که عوامل بسیاری همچون نوع بینی، ویژگی های صورت و غیره در تعیین فرم بینی موثرند بنابراین ممکن است نتوان بینی فرد را شبیه به عکسی که در دست دارد جراحی کرد.

به طور مثال در برخی از موارد با اشخاصی روبرو هسیتم که دارای بینی گوشتی بوده و مصرانه می خواهند تا بینی شان را شبیه به فردی جراحی نمایند که فرم بینی او فانتزی می باشد، همانطور که می دانید جراحی بینی شدنی و نشدنی هایی دارد که جراحی بینی گوشتی به فرم فانتزی یکی از نشدنی های آن است، بنابراین چنین چیزی عملاً امکان پذیر نیست.

همچینن افراد  باید در هنگام تعیین فرم بینی به ویژگی های صورت خود نیز دقت نمایند و در نظر داشته باشند که بهترین فرم بینی برای آن ها، بینی است که بیشترین تناسب را با دیگر اجزای صورت آن ها داشته باشد.

 

 

عوارض جراحی بینی چیست؟

اگر در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را صرف کنید، جراحی بینی به ایمن ترین شکل ممکن انجام شده و بهترین نتایج را برای شما به دنبال خواهد داشت.

ورم و کبودی، شایع ترین عوارضی هستند که بعد از جراحی بینی در تمامی افراد بروز می کنند که البته میزان و شدت آن ها در اشخاص متفاوت می باشد، دلیل ایجاد این ورم و کبودی برش هایی است که در سطح پوست به منظور دسترسی به ساختار بینی ایجاد شده و تغییراتی است که در ساختمان بینی برای رفع ایرادات و فرم دهی بهتر آن صورت می گیرد.

راهکارهای بسیاری برای کاهش ورم بینی وجود دارد که یکی از آن ها چسب زدن بینی می باشد.

نتیجه نهایی جراحی بینی چه زمانی مشخص خواهد شد؟

بهتر است که در رابطه با فرم نهایی بینی خود سریع تصمیم گیری و قضاوت نکنید، نتیجه نهایی جراحی بینی زمانی مشخص خواهد شد که ورم آن به طور کامل فروکش کرده باشد. رفع کامل ورم بینی به طور میانگین حدود ۶ ماه تا حتی ۲ سال زمان می برد. این مدت زمان برای بینی های استخوانی کمتر و برای بینی های گوشتی و خیلی گوشتی به مراتب بیشتر خواهد بود.

 

 

چرا نباید بلافاصله بعد از جراحی بینی مواد غذایی سفت میل کرد؟

خوردن و هضم مواد غذایی سفت نیاز به جویدن زیاد دارد که این عمل فشار زیادی را به فک بالا وارد می کند. استخوان فک بالا به بینی متصل است و حرکت زیاد آن به بینی فشار وارد کرده و موجب تشدید ورم آن خواهد شد، بنابراین بهتر است که در روزهای ابتدایی بعد از جراحی بینی غذاهای نرم میل نمایید.

هزینه عمل جراحی بینی در تبریز

جراح بینی تبریز ، جراح بینی تهران یا جراح بینی در هر شهر دیگری قیمت ثابتی برای دستمزد ندارد .

قیمت جراحی بینی را فقط باید از جراح بینی مورد نظر بپرسید به طور مثال درشهر تبریز نیز دستمزد جراحان بینی با یکدیگر متفاوت است .

برای اطلاع از دستمزد حدودی و دقیق جراحی بینی یا راینوپلاستی می توانید به مطب  ، سایت  و صفحه اینستاگرام  دکتر رشدی  مراجعه کنید.

بهترین روش مراجعه حضوری به مطب جراح بینی است زیرا علاوه بر هزینه ، می توانید سوال های خود را نیز بپرسید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button