جوانسازی

جوانسازی

عواملی چون افزایش سن یا آلودگی و مراقبت نکردن از پوست ، همچنین تابش مستقیم نور آفتاب و مصرف دخانیات باعث تغییراتی در پوست می شود و این تغییرات باعث می شوند شادابی و جوانی پوست از بین برود و چهره فرد ظاهری خسته و پیر داشته باشد، به همین دلیل جوانسازی راهی برای بازگرداندن شادابی و جوانی به پوست می باشد.

با روش های مختلفی چون مزوتراپی ، هایفوتراپی ، تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، جوانسازی پوست صورت با دستگاه rf و غیره می توان شادابی و جوانی از دست رفته پوست را بازگرداند.

اکثر عموم بر این باور هستند که جوانسازی فقط مختص بانوان است و بانوان دوست دارند جوان تر از سن خود دیده شوند ولی این باور ، باوری غلط است و امروزه مردان نیز میل به جوانی بیشتر و رفع مشکلات پوست دارند ، به همین دلیل جوان سازی پوست صورت آقایان نیز رواج پیدا کرده است.

جوانسازی

با توجه به گسترش استفاده لیزر در روش های درمانی ، امروزه جوانسازی پوست صورت با لیزر نیز انجام می شود و جوانسازی پوست صورت با دستگاه لیزر rf از بهترین روش های جوانسازی محسوب می شود.

جوانسازي پوست دست ، جوانسازی پوست بدن و جوانسازي تمام نقاط بدن با توجه به پیشرفت تکنولوژی امکان پذیر شده است.

قیمت جوانسازي

قیمت با توجه به ناحیه مورد نظر انجام می شود و روش نیز در تعیین قیمت نقش بسیار مهمی دارد ، به همین دلیل برای تعیین هزینه به دکتر مورد نظر مراجعه کنید و بعد از تعیین روش و ناحیه موردنظر ، هزینه دقیق را جویا شوید.

هدف از جوانسازي پوست افزایش زیبایی و رفع مشکلات پوست است بنابراین انتخاب یک دکتر خوب برای این کار بسیار مهم و ضروری است .

با انتخاب یک دکتر خوب امکان  به وجود آمدن عوارض را به صفر می رسانید و باعث زیبایی بیشتر چهره خود می شوید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر حمیرا رشدی و ارتباط با ایشان ، به سایت دکتر رشدی و صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Scroll to Top
Call Now Button