بینی جراحی شده

بینی جراحی شده

فرم بینی جراحی شده برای افرادی که جراحی بینی انجام می دهند بسیار مهم است و زیبا بودن فرم بینی می تواند در روحیه تاثیر مثبتی داشته باشد .

رایج ترین عوارضی که از جراحی بینی شنیده می شود مشکلات تنفسی و ناراضی بودن از فرم بینی است.

بنابراین بینی باید به گونه ای جراحی شود که هیچ گونه اختلالی در عملکرد بینی به وجود نیاید و فرم بینی زیباتر شود.

برای اینکه  از عوارض جراحی بینی در امان باشید باید بهترین جراح بینی را برای انجام راینوپلاستی یا جراحی بینی انتخاب کنید.

برخی از بیماران خواستار مدل بینی عمل شده طبیعی و برخی دیگر خواستار جراحی بینی فانتزی هستند ، در هر دو مورد تجربه و مهارت جراح بینی بسیار مهم است تا نتیجه مورد پسند بیمار باشد.

به علت اینکه بینی مرکز صورت است در زیبایی چهره نقش بسزایی دارد باید پس از جراحی بینی ، فرم بینی زیبا و متناسب با چهره باشد .

پس از معاینه توسط جراح بینی و با توجه به آناتومی صورت بیمار ، جراح بینی بهترین مدل بینی را به متقاضی جراحی بینی پیشنهاد می دهد.

بینی جراحی شده

فرم بینی فانتزی و فرم بینی طبیعی

فرم بینی فانتزی اغلب برای افرادی که چهره هایی ریز نقش دارند مناسب است و بیشترین متقاضیان رینوپلاستی فانتزی ، بانوان هستند.

بینی فانتزی مشخصات ظاهری چون سایز کوچک ، نوک سربالا و قوس روی بینی دارد و به راحتی می توان تشخیص داد که بینی جراحی شده است .

اما برخلاف بینی فانتزی ، بینی طبیعی سایز و فرمی کاملاً طبیعی دارد به گونه ای که تشخیص اینکه بینی عملی است کمی دشوار است .

زیباترین بینی عمل شده ، بینی است که با چهره بیمار تناسب داشته باشد .

هزینه جراحی بینی

اگر در ابتدا یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید و به مهارت جراح رینوپلاستی بیشتر از هزینه اهمیت دهید قطعاً نتیجه دلخواهی کسب خواهید کرد و دچارعوارض نیز نمی شوید.

اما در صورت انتخاب یک فرد نامناسب دچار مشکلات تنفسی یا نارضایتی از فرم بینی خواهید شد که این امر موجب می شود تا دوباره برای جراحی بینی ترمیمی هزینه کنید.

دکتر رشدی ، بهترین جراح بینی تبریز ، بینی را با توجه به خواسته بیمار به بهترین نحوه ممکن جراحی می کند تا بیمار پس از عمل جراحی بینی هیچ گونه نارضایتی و مشکلی نداشته باشد .

مبلغی که جراح بینی دریافت می کند بخش بیشتر هزینه را تشکیل می دهد و بخش اندکی از هزینه نیز مرتبط با هزینه های بیمارستان و آزمایشات است .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Scroll to Top
Call Now Button