بهترین جراح بینی تبریز + همراه با نمونه کار

امروزه انجام جراحی بینی در تبریز در میان افراد بسیار زیاد شده است و اکثریت افراد متقاضی انجام این جراحی هستند. برخی از افراد به قدری برای انجام راینوپلاستی عجله دارند که به خوبی درمورد بهترین دکتر عمل بینی تحقیق نمی کنند و به دنبال هزینه کمتر هستند. این گونه افراد در ۸۰ درصد مواقع از نتیجه جراحی زیبایی بینی راضی نبوده و دچار پشیمانی می شوند ؛ زیرا از فرم بینی راضی نیستند یا عملکرد بینی دچار اختلال شده است. برای پیشگیری از بروز عوارض بهتر است قبل از انجام جراحی راینوپلاستی به خوبی درمورد جراح بینی تحقیق کنید. بینی اگر به خوبی جراحی شود نیازی به ترمیم ندارد و نتیجه آن سال ها ماندگاری دارد. به همین دلیل برای انتخاب بهترین جراح بینی تبریز تحقیقات گسترده انجام دهید و فقط به تحقیق در مورد دکتر عمل شهر خود اکتفا نکنید. فرم بینی بعد از رینوپلاستی و تناسب سایز بینی با دیگر اجزای صورت از اهمیت بالایی برخوردار است. تناسب بینی با دیگر اجزای چهره بستگی به مهارت جراح دارد. در صورتی که قصد انجام این فرایند زیبایی را دارید ، می توانید به دکتر حمیرا رشدی ، بهترین جراح بینی تبریز مراجعه نمایید.

 

بهترین جراح بینی تبریز - دکتر رشدی

 

عمل زیبایی بینی در تبریز توسط دکتر حمیرا رشدی ، بهترین جراح بینی تبریز ، به خوبی انجام می شود و افرادی که قصد دارند این عمل را انجام دهند می توانند با مشاهده نمونه کارهای دکتر رشدی پی به مهارت ایشان ببرند.

ویژگی های بهترین جراح بینی تبریز

 • آشنایی با تکنیک های به روز جراحی بینی
 • گذراندن دوره های تخصصی
 • آشنایی به معیارهای زیبایی و تلفیق آن ها با هنر جراحی رینوپلاستی
 • خوش برخورد بودن
 • وجدان کاری داشتن

مهارت بهترین جراح بینی تبریز ، در هر شهری از طریق مشاهده نمونه کارهایشان تشخیص داده می شود. بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در تبریز فردی است که بیماران قبلی او از نتیجه رینوپلاستی راضی باشند.

 

بهترین جراح بینی تبریز - دکتر رشدی

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب در تبریز

تمام متقاضیان رینوپلاستی از نتیجه جراحی توقع یک فرم زیبا برای بینی را دارند. همچنین توقع دارند بهترین جراح بینی تبریز ، بینی را به گونه ای جراحی کند که مشکلی در عملکرد بینی به وجود نیاید و پس از جراحی زیبایی بینی نیز بینی عملکرد صحیح خود را داشته باشد. فرم زیبا برای بینی و حفظ عملکرد بینی از مهم ترین دلایل برای انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر است. زیرا تنها یک جراح متخصص بینی می تواند بینی را به بهترین نحو ممکن جراحی کند تا هیچ گونه مشکلی برای بیمار به وجود نیاید و بینی نیز فرم زیبایی داشته باشد. برخی از متقاضیان هنگامی که به دنبال جراح و متخصص گوش و حلق و بینی هستند اول از دستمزد او سوال می کنند و در صورت بالا بودن هزینه سراغ جراح زیبایی بینی دیگری می روند. متقاضیان رینوپلاستی در تبریز باید توجه داشته باشند که مهارت جراح اهمیت بسیار بیشتری از هزینه رینوپلاستی دارد. همچنین انتخاب یک پزشک بینی خوب باعث می شود که بیماران برای جراحی ترمیمی بینی یا جراحی ثانویه بینی هزینه نکنند. زیرا بیمار هنگامی نیاز به جراحی ترمیمی بینی در تبریز  پیدا می کند که جراحی اولیه به خوبی انجام نشده باشد و ایراداتی در فرم بینی و عملکرد بینی وجود داشته باشد.

 

جراح بینی تبریز - دکتر حمیرا رشدی

جراحی زیبایی بینی در تبریز با بهترین جراح

پس از اینکه جراح بینی خود را در تبریز انتخاب کردید بهتر است اطلاعاتی نیز درباره عمل زیبایی بینی به دست آورید. عمل بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و استخوانی انجام می شود، بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد.

جراح بینی مرد خوبه یا خانم ؟

در واقع باید گفت این سوال اساسا اشتباه است ؛ چرا که جنسیت هیچ نقشی در انتخاب جراح بینی ندارد. شما برای اینکه پزشک مورد نظر خود را برای عمل زیبایی بینی انتخاب نمایید ، لازم است به مهارت و تخصص او توجه کرده و میزان رضایت بیماران و نمونه کارهای پزشک را ارزیابی و بررسی نمایید.
امروزه خانم ها نیز در تمامی عرصه ها همانند مردان فعالیت داشته و در بسیاری از موارد موفق عمل نموده اند ؛ بنابراین موضوع جنسیت پزشک امری کاملا بیهوده می باشد. البته تا حدودی این موضوع به سلایق و میزان راحتی بیمار با جراح بستگی دارد. برای مثال ممکن است یک خانم با جراح زن احساس راحتی بیشتری داشته باشد و حس کند پزشک خانم بهتر می تواند انتظارات او را برآورده نماید. به هر حال پیشنهاد ما به شما این است حتما برای عمل بینی خود جراحی را انتخاب نمایید که دارای تبحر و مهارت کافی در این زمینه باشد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تبریز

از جمله پرریسک ترین و پر چالش ترین بینی های در زمینه رینوپلاستی ، بینی گوشتی می باشد. ضخیم بودن پوست ، غضروف های ضعیف بینی و ساختار اسکلتی ضعیف از جمله مواردی هستند که مانع از ایجاد تغییرات وسیع در شکل و ظاهر بینی می شوند. در زمان های گذشته برای کوچک کردن بینی گوشتی ، میزان زیادی از بافت و غضروف های بینی برداشته می شد که این موضوع سبب می شد ، پس از مدتی بینی به شکل قبلی خود بازگردد و حالت دفرمه ای پیدا کند. در حالی که در تکنیک های جدید ، بهترین جراح بینی گوشتی تلاش می کند با تقویت کردن غضروف های نوک بینی حالت مستحکم تر و زیباتری به بینی ببخشد و از کوچک کردن بیش از اندازه بینی خودداری نماید. در واقع هدف اصلی در عمل رینوپلاستی گوشتی ، اصلاح عیوب و مشکلات ظاهری و عملکردی بینی بوده و از جراحی آن به سبک فانتزی یا عروسکی خودداری می شود ؛ به این ترتیب یک نتیجه طبیعی اما کاملا متناسب با چهره حاصل خواهد شد که به زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر سایر اجزای صورت کمک می کند. اگر به دنبال یک نتیجه ایده آل از بینی گوشتی خود هستید ، حتما به پزشکی مراجعه نمایید که در زمینه رینوپلاستی بینی های گوشتی دارای مهارت و تجربه می باشد.

مشاوره قبل از عمل با بهترین جراح بینی تبریز

 

 

انواع روش های جراحی زیبایی بینی با بهترین جراح بینی تبریز

عمل زیبایی بینی به دو روش بسته و باز انجام می شود. در جراحی به روش باز ، جراح زیبایی بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را اعمال می نماید. اما در جراحی به روش بسته هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود. بهترین جراح بینی تبریز یا هر شهر دیگری بر هر دوی این روش ها تسلط دارد.

کوچک کردن بینی با لیزر

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی و با لیزر می شود که باید بگوییم هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی در اسکلت بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

 

 

توصیه های دکتر رشدی جراح بینی تبریز :

رعایت اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی نه تنها تاثیر زیادی در حاصل شدن بهترین نتیجه از این جراحی زیبایی دارد، بلکه در کاهش احتمال عارضه در حین جراحی و بعد از آن و همچنین بهتر سپری شدن دوران نقاهت بیماران نیز بسیاران موثر است.

از جمله اقداماتی که دکتر حمیرا رشدی ، بهترین جراح بینی تبریز توصیه می کند افراد باید پیش از جراحی انجام دهند عبارتند از :

اطمینان حاصل کنید که کاندید مناسبی برای این عمل هستید برای انجام عمل بینی لازم است تا فرد شرایط زیر را دارا باشد :

 • ایرادات مشاهده شده از جانب بیمار به دلیل ابتلای او به بیماری هایی همچون خود بدشکل پنداری نبوده و بینی واقعاً ایراد داشته باشد.
 • از نظر روحی و جسمی سالم باشد.
 • کمال طلب و وسواسی نباشد.
 • به مصرف نوشیدنی های الکلی و دخانیات اعتیاد نداشته باشد.
 • باردار نبوده و در دوران شیردهی قرار نداشته باشد.
 • از دکتر عمل بینی خود انتظارات معقول و منطقی داشته باشد.

 

بهترین جراح بینی شهر خود را انتخاب کنید

ویژگی هایی که در بالا آوردیم را در انتخاب جراح و منخصص گوش و حلق و بینی مد نظر قرار داده و بهترین جراح بینی تبریز یا هر شهری که در آن ساکن هستید را انتخاب نمایید. با این کار نتیجه عمل زیبایی بینی خود را تا حد زیادی تضمین کرده اید.

آزمایشات لازم را انجام دهید

برای اینکه در حین این پروسه هیچ مشکل خاصی برای بیمار ایجاد نشده و جراحی به ایمن ترین شکل ممکن انجام شود لازم است تا فرد از نظر جسمی در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشد. به همین منظور جراح از شما یکسری سوال در رابطه با سابقه بیماری، حساسیت های دارویی و غذایی و همچنین مصرف داروهای خاص سوال می پرسد که باید به طور کاملاً صادقانه به ایشان پاسخ دهید.

جراح بینی برای اطمینان از داشتن شرایط جسمی لازم برای جراحی، یکسری آزمایش را برای تان تجویز می کند که باید آن ها را در اولین فرصت انجام داده و نزد پزشک خود ببرید.

 

جراح بینی خوب در تبریز - دکتر رشدی

 

دیگر اقدامات قبل از جراحی به توصیه دکتر عمل بینی تبریز چیست ؟

 • یک جراح بینی خوب کاملاً بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی اشراف دارد و می داند که مناسب ترین فرم بینی ، فرمی است که بیشترین تناسب را با چهره شما داشته باشد. به همین دلیل بکسری عکسبرداری از زوایای مختلف صورت و بینی را برای تان تجویز می نماید که باید سریعاً نسبت به انجام آن ها اقدام نمایید.
 • اگر از داروهایی مثل وارفارین که موجب ایجاد مشکلات انعقاد خون در افراد می شود استفاده می کنید بهتر است به مدت ۲ هفته پیش از جراحی مصرف آن ها را متوقف کنید.
 • مصرف نوشیدنی های حاوی الکل، دخانیات و به طور کلی مواد حاوی نیکوتین موجب تضعیف عملکرد سیستم ایمنی و کاهش اکسیژن خون می شود که این امر ممکن است موجب بروز مشکل در حین جراحی و همچنین ایجاد اختلال در روند بهبود فرد شود. قطع مصرف این مواد به مدت ۱۴ روز پیش از جراحی الزامی است.
 • به مدت ۸ ساعت قبل از جراحی چیزی میل نکنید.
 • شب قبل از جراحی استحمام کرده و استحمام نمایید.

 

چند نکته مهم از بهترین جراح بینی تبریز

مراقبت های بعد از این فرآیند یکی از مهم ترین مواردی است که فرد باید بداند و آن ها را برای به دست آوردن نتیجه ایده آل رعایت کند.

 1. بیمار داروهایی را که جراح زیبایی بینی تجویز نموده است به طور مرتب مصرف کند.
 2. از رفتن به مکان های شلوغ که امکان برخورد ضربه به بینی وجود دارد جدا خودداری کند.
 3. جلسات معاینه با بهترین جراح بینی تبریز را به طور مرتب برود.
 4. به مدت دو هفته بعد از جراحی زیبایی بینی از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین استفاده نکند.
 5. به مدت دو هفته بعد از عمل جراحی از مصرف الکل و استعمال دخانیات پرهیز کند چرا که باعث بروز اختلال در روند بهبودی می شود.
 6. بیمار به مدت دو ماه بعد از عمل زیبایی بینی از زدن عینک پرهیز کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های بعد از جراحی بینی به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

جراح بینی تبریز - دکتر رشدی

 

هزینه عمل بینی با بهترین جراح بینی تبریز

هزینه این پروسه زیبایی و درمانی مرتبط با شهر جراح نیست و هزینه راینوپلاستی با توجه به دستمزد دکتر بینی تعیین می شود. در تعیین هزینه عمل جراحی ، دستمزد پزشک بیشترین سهم را دارد ولی در این بین موارد دیگری چون : هزینه انجام آزمایش های تجویز شده ، هزینه بیمارستان و داروها نیز تاثیر گذار هستند. برای انتخاب جراح بیشتر از دستمزد باید به مهارت او توجه داشته باشید زیرا کوچکترین خطایی در راینوپلاستی منجرب می شود تا فرد مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی شود. لازم به ذکر است که دستمزد بهترین جراح بینی تبریز به مراتب از جراحان بینی بی تجربه بیشتر خواهد بود. جراحی ترمیمی بینی با توجه به اینکه پیچیده تر است هزینه بیشتری دارد. بنابراین در انتخاب بهترین دکتر بینی در تبریز به خوبی دقت کنید تا مجبور به پرداخت هزینه مجدد برای انجام این جراحی نباشید.

چگونه می توان بهترین جراح بینی در تبریز را انتخاب کرد ؟

زمانی که یک فرد تصمیم به جراحی زیبایی بینی می گیرد ، با چالش های بسیاری همراه می شود. یکی از این چالش ها در ارتباط با انتخاب بهترین جراح بینی تبریز است. از آنجایی که عمل رینوپلاستی بسیار محبوب و پرطرفدار است ، این موضوع سبب شده تا در سال های اخیر شاهد ورود برخی افراد که تخصصی در این زمینه ندارد ، اما اقدام به انجام این جراحی با هزینه های بسیار پایین می کنند ، باشیم. از آنجایی که این افراد تبحر و دانش لازم را در زمینه جراحی های گوش و حلق و بینی و یا جراحی پلاستیک و زیبایی ندارند ، مشکلات بسیاری را برای بیمار ایجاد می کنند. به همین سبب توصیه می شود ، حتما در رابطه با مدرک و تخصص جراح زیبایی بینی به خوبی تحقیق نمایید ؛ چرا که نتیجه نهایی که از عمل بینی حاصل می شود تا حد زیادی به تخصص ، تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد. به صورت کلی لازم است جراح از تعهد اخلاقی ، دانش بالا ، تجربه کافی برخوردار باشد. برای انتخاب جراح زیبایی بینی خوب در شهر خودتان ، می توانید در اینترنت شروع به جستجو نمایید. همچنین صحبت با دوستان و آشنایان و افرادی که سابقه انجام عمل زیبایی بینی دارند ، یکی از راه های بسیار کمک کننده در انتخاب پزشک خوب است. توصیه می شود حتما فیلم ها و نمونه کارهای جراح مورد نظر خود را در شبکه های اجتماعی نگاه کنید. این کار نیز موجب می شود تا حد زیادی با سبک و نحوه جراحی پزشک مورد نظر آشنایی پیدا کنید. مشارکت و داشتن تعامل با سایر افراد و اطلاع از میزان رضایت آن ها از پروسه عمل رینوپلاستی از دیگر موارد کمک کننده در این امر می باشد.

مزایای مراجعه به جراح بینی خوب برای عمل بینی در تبریز

 • لازم است به این نکته توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی تنها شکل ظاهری شما را تغییر نمی دهد ؛ بلکه این مسئله در سلامت جسمی و روحی نیز تاثیرات بسزایی دارد ، به همین دلیل لازم است برای دستیابی به نتیجه ایده آل و رضایت بخش حتما به پزشکی مراجعه نمایید که از تبحر و مهارت کافی برخوردار باشد.
 • می توان گفت جراحی بینی و اعتماد به نفس ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند ، زمانیکه یک فرد به دلیل فرم نامناسب بینی رضایت کافی از چهره خود نداشته باشد ، این موضوع در برقراری ارتباطات اجتماعی نیز مشکلات بسیاری را برای فرد ایجاد می نماید و زمانی که فرد به کمک جراحی بتواند به چهره ایده آل خود دست پیدا کند ، اعتماد به نفسش نیز افزایش پیدا می کند. دقت داشته باشید که دستیابی به نتیجه رضایت بخش تنها با مراجعه به یک جراح بینی خوب در تبریز ممکن است.
 • از جمله مزیت هایی که با مراجعه به بهترین جراح بینی تبریز می توان به آن دست پیدا نمود ، بهبود عملکرد تنفسی و کیفیت خواب است. یک جراح خوب برای عمل بینی در تبریز ، همواره تلاش می کند در کنار دستیابی به ظاهر مطلوب ، تنفس بیماران را نیز بهبود ببخشد که مسئله تنفس راحت از راه بینی در کیفیت خواب و سلامت زندگی نقش بسزایی دارد.

 

جراح بینی تبریز - دکتر حمیرا رشدی

 

در انتخاب بهترین جراح بینی تبریز به چه مواردی باید توجه داشته باشیم ؟

 1. دارا بودن مدرک پزشکی معتبر
 2. بررسی سوابق پزشکی و تجربه کاری
 3. جایگاه آکادمیک جراح بینی
 4. دارا بودن بورد تخصصی
 5. توانایی برقراری ارتباط شفاف و صمیمی با بیماران
 6. نوع تخصص جراح
 7. میزان مهارت و توانمندی های پزشک
 8. نوع ارتباط جراح با بیماران و حس مسئولیت پذیری
 9. موقعیت مکانی مطب و کلینیک جراحی
 10. میزان زمانی که پزشک به بیماران خود اختصاص می دهد
 11. میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان و بیمارانی که تجربه عمل بینی داشته اند.

 

 

جراح بینی چه فاکتورهایی را در انتخاب مدل بینی در نظر می گیرد ؟

انتخاب بهترین فرم بینی از نظر پزشک بیتی تبریز ، به فاکتورهایی بستگی دارد که ما در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره نموده ایم :

نوع بینی : مهم ترین عامل در تعیین فرم بینی ، نوع آن است. به طوری که اگر بینی فرد گوشتی باشد ، حتی بهترین دکتر عمل بینی نیز نمی تواند آن را به فرم فانتزی جراحی نماید. در صورتی که بینی استخوانی را می توان به همه فرم ها جراحی کرد.

سلیقه بیمار : با خود روراست باشید و ببینید که چه انتظاری از نتیجه عمل زیبایی بینی دارید و این انتظارات را با پزشک خود در میان بگذارید. برای اینکه دکتر عمل بینی تبریز به خوبی متوجه فرم مد نظر شما باشد می توانید عکسی را به عنوان نمونه به ایشان نشان دهید. البته باید به نکته ای که در فوق اشاره کردیم توجه کرده و از پزشک خود توقعات منطقی داشته باشید. بدیهی است که اگر بینی تان گوشتی و فرم بینی فردی که عکس او را در دست دارید فانتزی باشد، انتظارات تان قابل برآورده شدن نخواهد بود.

ویژگی های صورت : در برخی موارد نوع بینی اجازه فرم دهی آن به هر شکلی را می ده د، در چنین شرایطی شما باید ویژگی های صورت تان را در نظر گرفته و ببینید که کدام فرم بینی برای تان مناسب تر است. بدیهی است که اگر صورت تان خیلی درشت باشد یا دارای فاصله لب و بینی زیادی باشید فرم فانتزی که خیلی کوچک و سربالا می باشد برای تان مناسب نخواهد بود. همواره به این نکته توجه داشته باشید که بهترین فرم بینی برای شما ، فرمی است که باعث زیبایی بیشترتان شود و این موضوع زمانی قابل دستیابی است که بینی بیشترین تناسب را با صورت تان داشته باشد.

جنسیت : خانم ها از نظر جنسیت می توانند همه فرم ها را انتخاب کنند این در شرایطی است که بینی فانتزی مناسب آقایان نیست. زیرا از جذابیت آن ها کاسته و حالت دخترانه و بسیار ظریفی را به چهره شان می دهد.

رضایت زیباجو از نتیجه جراحی توسط بهترین جراح بینی تبریز بعد از ۵ سال

 

ارتباط میان جراح بینی و بیمار

ارتباط میان بیمار و جراح بینی خوب در تبریز از زمان مشاوره تا جراحی و مراقبت های پزشکی بعد از عمل اهمیت زیادی دارد. یک دکتر بینی خوب باید بتواند توانایی برقراری ارتباط با مراجعه کنندگان را داشته باشد و با ایجاد احساس آرامش و صمیمیت ، بستر مناسبی را فراهم نماید تا بیمار بتواند به راحتی اهداف و درخواست خود را از این جراحی مطرح نماید و در خصوص دغدغه ها و نگرانی هایی که دارد ، صحبت کند. همچنین لازم است بیمار با پزشک بینی کاملا صادق باشد و در صورتی که به بیماری خاصی دچار بوده ، دارو مصرف می کند یا سابقه جراحی داشته این موضوع را به اطلاع پزشک برساند.

لازم است جراح تا زمان بهبودی کامل در کنار مراجعه کننده باشد و پاسخگوی سوالات و مشکلات بیماران پس از جراحی باشد. این موضوع به بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی و همچنین رضایت بیمار کمک زیادی می کند.

بهترین جراح بینی استخوانی در تبریز

اگر بینی استخوانی دارید و به دنبال یک پزشک خوب برای جراحی زیبایی بینی در تبریز هستید ، پیشنهاد می شود پیش از هر چیز در خصوص مهارت و توانمندی های جراح بینی تبریز تحقیق نمایید و سپس نمونه کارهای عمل بینی استخوانی ، سبک کاری دکتر بینی و همچنین رضایت بیماران را بررسی نمایید. بینی استخوانی به دلیل ویژگی هایی که دارد ، بستر مناسبی را برای عمل زیبایی بینی فراهم می کند ؛ به همین دلیل توصیه می شود نهایت دقت خود را در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی تبریز به کار گیرید تا بتوانید به بهترین و ایده آل ترین نتیجه از این جراحی دست پیدا کنید. همانطور که می دانید نتایج این پروسه دائمی بوده و تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره می گذارد و در بهبود عملکرد تنفسی نقش مهمی را ایفا می کند ؛ بنابراین در انتخاب یک پزشک خوب برای عمل بینی استخوانی خود عجله نکنید و با در نظر گرفتن تمامی جوانب لازم ، بهترین انتخاب را داشته باشید.

Scroll to Top
Call Now Button