جراح بینی خوب در تبریز

بهترین جراح بینی در تبریز کیست ؟ این یکی از سوالاتی است که ذهن افراد ساکن تبریز که متقاضی جراحی بینی هستند را به خود مشغول نموده است، با توجه به اهمیت این موضوع نحوه انتخاب یک جراح بینی خوب در تبریز را خدمتتان شرح خواهیم داد.

 

 

هدف از جراحی بینی چیست؟

بینی به دلیل داشتن نقش موثر در زیبایی و عملکرد تنفسی افراد، عضوی بسیار مهم در صورت است که داشتن کوچکترین ایرادی در ظاهر یا عملکرد آن مشکل ساز خواهد شد.

 • جراحی زیبایی بینی : بینی در وسط صورت قرار گرفته و دارای برجستگی است، به همین دلیل بیشتر از اعضای دیگر موجود در صورت به چشم آمده و جلب توجه می کند، به همین دلیل اگر ظاهر آن دارای ایراد باشد بر زیبایی چهره تاثیر زیادی می گذارد.

با انجام عمل زیبایی بینی می توان ایرادات ظاهری بینی را برطرف کرده و موجب بهبود وضعیت ظاهری افراد و ارتقای اعتماد به نفس در آن ها شد.

 • جراحی درمانی بینی : بینی وظیفه تنفس را بر عهده دارد، در برخی از افراد به دلیل وجود غدد پولیپ، کج بودن تیغه بینی یا سپتوم و شکستگی بینی در اثر تصادف و غیره، عملکرد بینی با مشکل مواجه شده و عوارضی را برای آن ها به دنبال خواهد داشت که جراح بینی با بکارگیری تخصص و مهارت خود می تواند این ایرادات را رفع نماید.

باید بگوییم که جراحی بینی در همه موارد نتیجه موفقیت آمیزی نداشته و رضایت افراد را به دنبال نخواهد داشت، لزوم دستیابی به یک نتیجه رضایت بخش این است که برای انجام جراحی بینی یک جراح بینی ماهر را انتخاب کرده و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نمایید.

 

 

ویژگی های یک جراح بینی خوب

جراح بینی خوب در تبریز یا در هر نقطه دیگری ویژگی های زیر را داراست:

 • او به سلامت بیمار توجه ویژه ای نموده و جراحی بینی را به نحوی انجام می دهد که کوچک ترین خللی در عملکرد تنفسی فرد ایجاد نگردد.
 • از اصول زیبایی شناسی به طور کامل آگاهی داشته و واقف بر اصول ریاضی می باشد.
 • از قدرت تصور بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر به تجسم فرم بینی بعد از جراحی می باشد.
 • برخورد خوبی با بیماران در حین مشاوره و معاینه آن ها دارد.
 • به سوالات بیماران در رابطه با جراحی بینی و مراقبت های قبل و بعد از آن پاسخ داده و بسیار صبور می باشد.

نحوه انتخاب یک جراح بینی خوب

 1. به تهیه یک لیست از اسامی جراحان بینی بپردازید.
 2. برای یافتن اسامی جراحان بینی خوب در منطقه خود می توانید در گوگل جستجو کرده یا به پرس و جو از افرادی که قبلاً بینی خود را جراحی کرده اند بپردازید.
 3. با مراجعه به مطب، با بیمارانی که قبلاً توسط جراح بینی عمل شده صحبت نمایید و میزان رضایت آن ها از جراح بینی را مورد سنجش قرار دهید.

یکی دیگر از روش های بسیار موثر مشاهده نمونه کار می باشد، در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای دکتر حمیرا رشدی ، جراح بینی تبریز به اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

درباره drroshdi

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 3 × چهار =

Call Now Button