جراحی زیبایی صورت

میل به زیبایی بیشتر و هماهنگی اجزای  صورت که موجب زیبایی چهره می شود در همه افراد وجود دارد ، به همین دلیل جراحی زیبایی صورت برای افزایش زیبایی و هماهنگی اجزای صورت انجام می شود .

امروزه جراحی زیبایی صورت مردان نیز رواج پیدا کرده است و آقایان برای رفع مشکلات چهره خود اقدام به جراحی صورت می کنند ، جراحی صورت با توجه به اینکه معیارهای زیبایی در بانوان و آقایان متفاوت است انجام می شود.

در برخی مواقع به علت افزایش سن یا محافظت نکردن از پوست ، چهره فرد دچار تغییراتی چون پف زیر چشم ، افتادگی پوست ، افتادگی ابرو ، خطوط چین و چروک و غیره می شود و افراد مایل هستند این مشکلات را رفع کنند و زیبایی را به چهره باز گردانند.

در برخی موارد دیگر نیز اجزای صورت با یکدیگر تناسب ندارند مانند بزرگ بودن بینی یا رفع مشکلات بینی ، عقب بودن یا جلو بودن چانه ، بزرگی و کوچک بودن گوش ها یا مشکلات ظاهری گوش و غیره.

جراحی پلاستیک صورت چیست

در برخی موارد پوست بر اثر حادثه آتش سوزی ، تصادف یا عوامل دیگر دچار آسیب های شدیدی می شود ، در این موارد برای برگرداندن زیبایی صورت و ترمیم بافت های آسیب دیده ، جراحی پلاستیک صورت انجام می گیرد.

جراحی زیبایی صورت

انواع جراحی زیبایی صورت

جراحی لیفتینگ صورت یا کشیدن پوست صورت : رفع افتادگی پوست و چین وچروک های پوست

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی : رفع مشکلات بینی و متناسب شدن بینی با دیگر اجزای صورت

بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک ها : رفع افتادگی پلک و پف زیر چشم ها و غیره

جراحی زیبایی چانه : رفع بزرگ بودن بیش از حد یا کوچک بودن بیش از حد چانه

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی : برای رفع عدم تقارن گوش ها و تغییر فرم گوش ها

هزینه جراحی زیبایی صورت

هزینه جراحی زیبایی صورت با توجه به نوع جراحی صورت تعیین می شود و بعد از معاینه توسط جراح صورت و با توجه به ناحیه مورد نظر هزینه  گفته می شود.

جراحی زیبایی صورت بسیار حائز اهمیت است و باید تحت نظر بهترین جراح صورت انجام شود تا عوارضی نداشته باشد و باعث زیبایی بیشتر چهره شود.

برای انتخاب جراح صورت ، اولویت اول شخص باید مهارت جراح صورت باشد و به خاطر هزینه کمتر ، سلامت و زیبایی چهره خود را به خطر نیندازد.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر حمیرا رشدی ، بهترین جراح بینی تبریز ، به پیج اینستاگرام و گالری تصاویر در سایت ایشان مراجعه فرمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button